Skip to toolbar

Base

Name

Blog kulinarny

Gender

Male

Bio

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Twój cel jest jeden – zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego bloga oraz przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!

 

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia na mieście jest wybranie restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską – ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

 

Masz swoją restaurację, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

 

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także opisy o popularnych problemach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku, a także nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

 

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Blog kulinarny

@blog-kulinarny

active 2 years, 11 months ago